Beyaz Eşya Servis Hakkımızda

Kombi BAKIM

Kombi BAKIM

Başakşehir Vaillant Kombi Arıza Hattı :
0 (212) 541 66 50Başakşehir Vaillant Kombi Servisi
Başakşehir Vaillant servisi ,Başakşehir Vaillant kombi  arıza, Vaillant kombi servisleri,Başakşehir Vaillant Bakımı, e1,e2,e3,e4,e5,e6,e7, e10,e27, e26, kırmızı lamba, sarı lamba, sirkilasyon pompa, fan revizton, elektronil kart, beyin, ntc, petek bakımı, kombi bakımı, kombi arıza, kombi arızaları, kombi tamiri, gaz valfi, gaz gurubu, vilo, ilaç, filitre, doldurma musluk, ateşleme yapmıyor, sıcak su vermiyor, su ibresi düşüyor, kalarufer ısınmıyor, bar ayarı,baca, ek baca, kart tamiri, Başakşehir Vaillant servisi, Başakşehir Vaillant Servisleri, protherm servisi, leopart servisi

Hakkımızda

Kombi Servis Vizyonumuz

 

Kombi Teknik Servis alanında sunduğumuz hizmetin bilimseliğini ve kalitesiyle,ilklerin içinde yer alan lider olamanın yanı sıra her zaman lider kalmayı ilke edinmiş bir kuruluş hizmetidir.

 

Kombi Servis Misyonumuz

 

Tüm Hizmetlerde, Çağdaş, Güvenilir, Çevreye Duyarlı, Müşteri Haklarına Saygılı, Kaliteli Hizmet Veren, Herşeyden Önce Eğitimi Ön Planda Tutan, Yenilikçi ve Sürekli Kendini Geliştiren Modern servistir.

 

Kombi Servis Politikalarımız

 

Sürekli Kaliteyi Geliştirme Anlayışını Benimser ve Paylaşır Müşterilerimize En İyi Servis, Servis, Onarım.Sunarak Müşteri Memnuniyetini Her Şeyin Üzerinde Tutarız. Sunduğumuz Hizmeti Sürekli Geliştiren Yenilikçi ve Lider Bir Modern Kuruluşuz. Giderek Artan Kaliteli Hizmet Anlayışımızın Güvenlik Şemsiyemiz Altındaki Tüm Müşterilerimize Ulaşmasını Sağlarız.

Sayfa Tanimi :Beyaz Eşya Servis Hakkımızda Beyaz Eşya Kombi Servis olarak 25 Yıllık tecrübemiz ile siz müşterlerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sizlerin sorunsuz arızasız dersiz tasasız yaşamlarınıza devam edebilmeniz için aralıksız hizmetlerimize devam ediyoruz.